خانه / مطلب / نيلوفر رجايي فر بازیگر نقش چهل گيس سریال هشتک خاله سوسکه

نيلوفر رجايي فر بازیگر نقش چهل گيس سریال هشتک خاله سوسکه

نام و نام خانوادگی: نیلوفر رجایی فر

تاریخ تولد: ۱۱ بهمن ماه ۱۳۷۱ (۱۳۷۱/۱۱/۱۱)

محل تولد: تهران

تحصیلات : لیسانس فیزیک و اختر فیزیک از دانشگاه رویال لندن (Physics and Astrophysicist from Royal Holloway University of London)

وضعیت تاهل: مجرد

کارنامه هنری نیلوفر رجایی فر

سریال پایتخت ۵  (سیروس مقدم، ۱۳۹۷)

خانواده نقی معمولی در سریال پایتخت پنج پس از مسافرت به کشور ترکیه هنگامی که سوار بر بالن بودند به علت فوت کاپیتان بالن دچار حادثه شدند، اتفاقی که باعث شد بالن آنها به دریا سقوط کند و آنها با امواج خروشان آب به ساحل هدایت شوند، آنها پس از نجات از آن حادثه هولناک به امید رسیدن به شهر شروع به پیاده روی کردند ، غافل از آنکه در کشور سوریه فرود آمدند. در این میان به روستایی رسیدند که تنها یه دختر انگلیسی در آن بود، دختری به نام الیزابت که با اسلحه ره استقبال آنها آمد و پس از صحبت با ریما رامین فر بازیگر نقش هما معلوم شد که او جزو نیروهای داعش بوده است ولی در حال حاضر از آنها جدا شده است و در حال فرار است ، نقش الیزابت دختر انگلیسی سریال پایتخت را نیلوفر رجایی فر بازیگر جوان کشورمان ایفا کرده است.

بهرام افشاری بازیگر تازه کاری که سابقه همکاری با سیروس مقدم را در سریال علی البدل دارد در پایتخت ۵ در نقش پسر بهبود فریبا جلوی دوربین رفت و توانست با گریمی خاص و نقشی متفاوت نظرهای زیادی را به خود جلب کند. یکی دیگر از بازیگران تازه کار و چهره جدید این سریال نیلوفر رجایی فر بازیگر نقش دختر داعشی در سریال پایتخت ۵ است. در این مطلب جدیدترین تصاویر از نیلوفر رجایی فر بازیگر دختر داعشی سریال پایتخت را در اختیارتان قرار میدهیم . نیلوفر رجایی فر در این سریال در نقش یک دختر که قبلا عضو گروهک داعش بوده و از دست آنها فرار کرده است ایفای نقش میکند. در این بازیگر جوان سابقه بازی در تئاتر را دارد اما سریال پایتخت اولین سریال او تلویزیون محسوب میشود. تصاویری از نیلوفر رجایی فر دختر داعشی سریال پایتخت عکس های نیلوفر رجایی فر بازیگر نقش دختر داعشی در پایتخت ۵ نیلوفر رجایی فر در ۱۱ بهمن ماه ۱۳۷۱ متولد شده است در تهران به دنیا آمده و بزرگ شده و اولین بار بازیگری را‌ با سریال پایتخت ۵ آغاز کرده است. مترجم زبان انگلیسی است رشته تحصیلی زبان انگلیسی و ادبیات انگلیسی می باشد و در ترجمه زبان انگلیسی کاملاً حرفهای و مسلط است که شاید یکی از دلایل حضورش در سریال پایتخت ۵ به دلیل همین موضوع که تسلط کامل بر زبان انگلیسی است باشد. تحصیلاتش را در دانشکده رویال کشور انگلستان سپری کرده است البته در ایران رشته تحصیلی ریاضی فیزیک بوده ولی برای دوره عالیه به انگلستان رفته و در رشته زبان انگلیسی تحصیل نموده است. شروع با تئاتر و نمایش علاقه بسیار زیادی به بازیگری دارد قبل از حضورش در مقابل دوربین تلویزیون در تئاتر و نمایش نیز فعالیت داشته است و یکی از اعضای گروه تئاتر مدرسه شان نیز بوده

درباره‌ی amin

همچنین ببینید

الناز حبيبی بازیگر نقش شهناز سریال هشتک خاله سوسکه

الناز حبيبی بازیگر نقش شهناز سریال هشتک خاله سوسکه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *