تناسب اندام

آدریانا لیما و راز زیبایی و تناسب اندام او

آدریانا لیما و راز زیبایی و تناسب اندام او

آدریانا فرانچسکا لیما مدل و هنر پیشه برزیلی است که به عنوان یکی از فرشته های ویکتوریا سکرت شناخته شده، در ادامه راز زیبایی و تناسب اندام آدریانا لیما را فاش می کنیم.

آدریانا فرانچسکا لیما مدل و هنر پیشه برزیلی است. او به عنوان یکی از فرشته های ویکتوریا سکرت از سال 1998 تا سال 2018 مشغول به کار بوده است. این مدل 39 ساله یکی از معروفترین مدل های لوازم آرایش است. در ادامه راز زیبایی و تناسب اندام آدریانا لیما را با هم می خوانیم.

تاثیر مدلینگ روی شخصیت آدریانا لیما

آدریانا لیما در ویکتوریا سیکرت

آدریانا با اعتماد به نفس زیادی وارد حرفه مدلینگ شد. از نظر او اوایل کار بسیار سخت بود و هیچکسی او را نمی شناخت. او همیشه می ترسید که از نظر کارشناسان رد شود. اما اعتماد به نفس خود را حفظ کرد. علاوه بر آن مادر شدن او اعتماد به نفسش را دو چندان کرد. آدریانا توصیه ای که دارد این است که گذشته را رها کنیم و همدیگر را ببخشیم و برای آینده نگاهی مثبت داشته باشیم.

شیوه آرایشی آدریانا لیما

آدریانا لیما مدل

آدریانا چهره طبیعی را بیشتر می پسندد. او در آرایش روزانه خود فقط کمی از ریمل و برق لب استفاده می کند. از نظر او چهره طبیعی جذابیت بیشتری دارد.

رراز زیبایی پوست آدریانا لیما

او همیشه از کرم های ضد آفتاب استفاده می کند. علاوه بر آن همیشه پوست خود را مرطوب نگه داشته و زیاد آرایش نمی کند که پوست فرصت تنفس داشته باشد.

رژیم غذایی آدریانا لیما

رژیم غذایی آدریانا لیما

او تمامی وعده های غذایی خود را کنترل می کند. به جای خوردن 3 وعده ی سنگین غذایی، از وعده های سبک غذایی در طول روز استفاده می کند. او به جای گوشت از سبزیجات استفاده می کند و پروتئین مورد نیاز بدن خود را از آن تامین می کند. آدریانا رژیم غذایی سالم همراه با اعتدال در استفاده از هر ماده غذایی را دنبال می کند.

ورزش مورد علاقه آدریانا لیما

آدریانا لیما ورزش بوکس

آدریانا یک بوکسور است و این ورزش را بیش از 10 سال است که دنبال می کند. او هر روز این ورزش را تمرین می کند.

ورزش پیشنهادی آدریانا لیما

او عاشق ورزش های استقامتی است. از نظر او طناب زدن یکی از بهترین ورزش هاست که می توان در هر جایی این ورزش را انجام داد. 10 دقیقه طناب زدن برابر با 35 دقیقه دویدن است. او گاهی تا 1 ساعت هم طناب می زند که کالری زیادی را می سوزاند.

در مجله تخصصی مد و استایل خاله سوسکه بیشتر بخوانید:

بیوگرافی کندال جنر مدل معروف و راز زیبایی او

رژیم غذایی مدل های معروف دنیا

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

برو بالا