استایل آقایان

استایل وینتیج و ترکیب آن با استایل مدرن

استایل وینتیج و ترکیب آن با استایل مدرن

آیا تا به حال چیزی از استایل وینتیج به گوشتان خورده است؟ ما در این مقاله شما را با استایل وینتیج و ترکیب آن با استایل مدرن آشنا می کنیم.

همان طور که می دانید مد و استایل همواره تغییر می کنند و اکنون لباس های قدیمی به مد و استایل برگشته اند. هرچند که این استایل شاید دلخواه همه نباشد ولی اگر بدانید چطور لباس هایتان را به سبک وینتیج بپوشید بی شک این سبک خاص هم برایتان جذاب می شود. حالا این پرسش برایتان پیش می آید که استایل وینتیج چیست؟ آیا همان سبک کلاسیک است؟ ما در این مقاله شما را با استایل وینتیج و ترکیب آن با استایل مدرن اشنا می کنیم و به شما آموزش می دهیم که چطور از این سبک در لباس پوشیدن خود استفاده کنید.

استایل وینتیج چیست؟

استایل وینتیج چیست

استایل وینتیج به سبکی گفته می شود که شامل مد دوره 1900 تا 1980 باشد ولی ازمد آن سال ها اکنون در مد و استایل مدرن و صنعت فشن استفاده نشود. می شود گفت تفاوتش با استایل قدیمی هم همین است که از این نوع استایل هنوز در زمان حال استفاده می کنند ولی وینتیج اینطور نیست. پس اگر ما در لباس پوشیدن خود از یک گردنبد، شال، بلوز، شلوار و … که مربوط به مد 20 تا 100 سال پیش است استفاده کردیم که ویژگی هایی دارد که آن را از صنعت مد و فشن امروزی ما جدا و متمایز می کند ما به سبک وینتیج لباس پوشیده ایم.

نحوه استفاده ازاستایل وینتیج

ترکیب استایل وینتیج و مدرن

برای استفاده از این نوع سبک لباس همیشه باید چند نکته را به یاد داشته باشید که اگر علاقه ویژه ای به مد یک دوره خاصی دارید، نباید همه استایل لباستان ازیک دوره زمانی باشد. احتمالا برایتان پرسش پیش می آید که پس چطور ازین سبک در لباس های خود استفاده کنید؟ بهتر است از استایل وینتیج و ترکیب آن با استایل مدرن استفاده کنید تا خیره کننده تر دیده بشوید.

ویژگی های استایل وینتیج

ویژگی های استایل وینتیج

ویژگی های این نوع سبک را به طور چکیده می توان شامل پیراهن های گلدار، کفش هایی با پاشنه لبه گرد و کوتاه، کیف های مستطیل شکل و… دانست.

این را بخاطر داشته باشید که تنها استفاده از یک شال گردن برای اینکه با سبک وینتیج منحصر به فرد بشوید کافی است. به طور نمونه به شما پیشنهاد می کنیم که از شومیز و بلوز استایل وینتیج برای ست کردن با کت و دامن کوتاه یا شلوار جین امروزی یا از دامن ها یا شلوار های سبک وینتیج برای ست کردن با یک بافت و بلوز های امروزی استفاده کنید. اگرمی خواهید در استایل لباس خود خلاقیت ایجاد کنید از بکارگیری سبک وینتیج و ترکیب آن با استایل مدرن پشیمان نمی شوید.

چند مدل استایل وینتیج

استایل وینتیج
استایل وینتیج
استایل وینتیج
استایل وینتیج

در مجله تخصصی مد و استایل خاله سوسکه بیشتر بخوانید:

۱۱ نکته برای داشتن بهترین استایل دانشجویی دخترانه

استایل گرانج (Grunge) چیست و چطور یک استایل گرانج (Grunge) فوق العاده داشته باشیم؟

Summary
Review Date
Reviewed Item
استایل وینتیج
Author Rating
51star1star1star1star1star
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

برو بالا