استایل خانم ها

استایل الگانت و 7 نکته برای داشتن بهترین استایل

استایل الگانت و 7 نکته برای داشتن بهترین استایل

بهتر است یک استایل مشخص را برای خود انتخاب کنیم و کمد لباس خود را با آن پر کنیم. اما استایل الگانت چیست و 7 نکته برای داشتن بهترین استایل چگونه است؟

همه خانم ها هر چه قدر هم متفاوت باشند، باز هم در یک چیز با هم مشترک هستند، آن هم اینکه، انواع لباس ها و اکسسوری ها را می خرند اما وقتی کمد لباس خود را باز می کنند، مطلقا چیزی برای پوشیدن ندارند. برای زیبا و شیک به نظر رسیدن چیز زیادی لازم نداریم، زیرا امروزه تنوع زیادی در لباس ها و اکسسوری ها وجود دارد. بهتر است یک استایل مشخص را برای خود انتخاب کنیم و کمد لباس خود را با آن پر کنیم. اما استایل الگانت چیست و 7 نکته برای داشتن بهترین استایل چگونه است؟

استایل الگانت چیست؟

در این استایل خاص دخترانه، دخنران پر زرق و برق ترین لباس های خود و اکسسوری های خاص خود را می پوشند، تا جلوه و زیبایی زیادی را القا کنند. درخشندگی آنها در این استایل نظر همه را به خود جلب می کند.

عادت خوب مادران شاد

کمد لباس آنها بسیار مرتب است و از نظافت و رنگ و رو داشتن لباس های آن مطمئن هستند. برای هر موقعیتی، به راحتی لباس مناسب آن موقعیت را در کمد لباس خود پیدا می کنند.

پاهای برهنه را انتخاب کنید!

استایل الگانت با دامن
استایل الگانت با دامن

پوشیدن دامن های بلند و یا شلوار بلند با پاهای برهنه، بسیار شیک است. بنابراین از پاهای خود به خوبی مراقبت کنید. روی پوست خود از کرم های مرطوب کننده، لوسیون یا روغن های مغذی بزنید. همچنین می توانید پوست خود را کمی برنزه کنید تا جذابیت دو چندان شود. ورزش را فراموش نکنید و فرم پاهای خود را حفظ کنید.

راه رفتن روی پاشنه را تمرین کنید!

فقط کفش ها با پاشنه هایی مناسب که به راحتی می توانید با آنها راه بروید را امتحان کنید. اگر با راه رفتن با کفشی مشکل دارید، به هیچ وجه آن را نپوشید. هیچ چیز خنده دار تر از خانمی نیست که با کفشی که خودش انتخاب کرده مانند اردک راه برود! اگر با پوشیدن پاشنه بلند مشکل دارید، پاشنه متوسط را انتخاب کنید.

کمر باریک بهتر است!

استایل الگانت با کمربند
استایل الگانت با کمربند

فاصله بین بدنه بالا با پاها باید کامل مشخص باشد. کمر باریک بسیار جذاب است. آن را با یک کمربند زیبا، نشان دهید.

کت و ژاکت مهم است!

استایل الگانت با کت یا ژاکت
استایل الگانت با کت یا ژاکت

اغلب متوجه اهمیت کت و ژاکت نمی شویم، اما اهمیت آنها بسیار زیاد است. کت فقط چیزی نیست که روی شانه ها قرار بگیرد بنابراین در انتخاب مدل و رنگ آن باید دقت کرد. می توانید رنگ مشکی را انتخاب کنید که با همه رنگ ها به آسانی ست شود. اما اگر می خواهید فراتر بروید کت اولین چیزی است که هر کسی متوجه آن می شود، پارچه های با جنس مرغوب را انتخاب کنید و یا در انتخاب رنگ ریسک کنید.

اکسسوری استفاده کنید!

اگر عاشق اکسسوری یا جواهرات زیبا و بزرگ هستید، مانند گوشواره های بزرگ یا کیف هایی با اکسسوری های بزرگ، لباس های شما باید مینیمالیستی باشد. اگر استفاده از جواهرات کمتری را ترجیح می دهید، پوشیدن لباس هایی با الگوهای متضاد را امتحان کنید.

برای مناسبت های خاص نگه ندارید!

هر روز شما باید یک مناسبت خاص برای شما باشد. رفتن به سر کار، بیرون رفتن با دوستان و … برای شما باید یک موقعیت خاص باشد تا همیشه شیک و آراسته به نظر بیایید. بنابراین نباید در کمدهایتان لباس ها یا اکسسوری هایی را جمع کنید و همیشه منتظر آن باشید تا موقعیت خاص پوشیدن آن فرا برسد.


هر روز مهم است، شما هم همینطور هستید، پس همیشه زیبا باشید.

در مجله تخصصی مد و استایل خاله سوسکه بیشتر بخوانید:

استایل گرانج (Grunge) چیست و چطور یک استایل گرانج (Grunge) فوق العاده داشته باشیم؟

ویدیو های آموزشی مدل های مختلف بستن شال

Summary
Review Date
Reviewed Item
استایل الگانت و 7 نکته برای داشتن بهترین استایل
Author Rating
51star1star1star1star1star
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

برو بالا