استایل خانم ها

جدیدترین مدل های موی کوتاه دخترانه و زنانه 2020

جدیدترین مدل های موی کوتاه دخترانه و زنانه 2020 را سرچ کنید و از بین این مدل های جدید مو یکی را برای آرایشگر خود انتخاب کنید.

اگر طرفدار مد و فشن هستید و مدل های مختلف مو را دنبال می کنید، حتما می دانید که ورود به سال جدید، ترند شدن مدل موهای جدید را با خود به همراه دارد. برخی از خانم ها ترجیح می دهند که مدل موهای خود را به همان شکلی که هست نگه دارند و برخی از خانم ها قصد کوتاه کردن موی خود و تجربه مدل جدیدی از مو را دارند. مدل موی کوتاه همیشه طرفداران خاص خودش را دارد و هر سال سبک جدیدی از مدل موی کوتاه در بین خانم ها طرفدار پیدا می کند. قبل از اینکه پیش آرایشگر خود رفته و از او مدلی برای کوتاه کردن موی خود بخواهید، بهتر است جدیدترین مدل های موی کوتاه دخترانه و زنانه 2020 را سرچ کنید و از بین این مدل های جدید مو یکی را برای آرایشگر خود انتخاب کنید.

مدل موی کوتاه با لرزش های کوچک

مدل موی کوتاه با لرزش های کوچک

مدل موی کوتاه با لرزش های کوچک

اگر به خاطر داشته باشید، این مدل مو یک مدل موی بسیار زیبا از ترند سال پیش است، با این تفاوت که انتهای موها به اصطلاح کوتاه و بلند کات شده است. اندازه و طول موها تقریبا یکسان است و یک اندازه بودن جلو و پشت موها جذابیت خاصی را به این مدل مو بخشیده است. این مدل مو در میان سلبریتی ها بسیار پر طرفدار است، از آنجایی که علاوه بر شیک بودن آن، این مدل، با هر رنگ مویی مانند شکلاتی، بلوند، قهوه ای تیره، مشکی و … خود را به خوبی نشان می دهد. موهای حالت دار و لخت مناسب برای این مدل موی فوق العاده جذاب هستند.

مدل کوتاهی مو با برش های گرد

مدل موی کوتاه با لرزش های کوچک

مدل موی کوتاه با لرزش های کوچک

این مدل همانند مدل موی قبلی است با این تفاوت که نوک آن به شکلی تیز شده و صاف است. موها به هیچ وجه مقعر و گرد نشده اند و حالت شیک و طبیعی خود را دارند و طول آنها تا کمی زیر چانه هستند. اگر موهای صاف و حتی کمی حالت دار دارید، این مدل مناسب شماست. مدل کوتاهی مو با برش های گرد با آرایشی براق و جذاب، می تواند نگاه همه را به خود جذب کند. این مدل موی کوتاه کم ریسک ترین مدل مو است، زیرا برای تمامی افراد با هر سلیقه و فرم صورتی بسیار مناسب است.

مدل موی کوتاه پیکسی

مدل موی کوتاه پیکسی

مدل موی کوتاه پیکسی

این مدل یک مدل بسیار شیک پیکسی است که همه ساله ترند بوده است. مدل موهای پیکسی به ظاهر شما، ظاهری زنانه با تمام جذابیت هایش در کنار چهره ای قوی و مصمم می دهد. در این مدل مو طرفین صورت خالی و وسط آن بلند و حالت دار است، که روی کناره های خالی به شکلی آزاد قرار می گیرد. مدل موی پیکسی با استایلی خاص، چهره ای متفاوت از شما را به نمایش می گذارد. این مدل را می توانید به هر شکلی که می خواهید حالت بدهید، برای مثال می توانید وسط مو را با کش ببندید، یا آن را به طرفین سوق دهید.


مدل کوتاهی مو با اکسسوری های خاص

مدل کوتاهی مو با اکسسوری های خاص

مدل کوتاهی مو با اکسسوری های خاص

سال 2020 سال اکسسوری هاست، شعار امسال این است که اکسسوری ها باید بیشتر به چشم بیایند. در مدل موی جدید خود، گوش ها و گردن خود را خالی نگه دارید تا از گوشواره و گردنبندهای بلند و بزرگ استفاده کنید. این مدل مو که از بالا به شکلی پوش دار، به کناره سوق داده شده مدلی قدیمی و اما شیک را به وجود آورده است. طرف دیگر مو به سر چسبیده و پشت گوش قرار می گیرد تا گوشواره های جذاب و خاص را به نمایش بگذارد. دو سمت این مدل موی کوتاه به یک اندازه هستند.

مدل موی کوتاه کاسه ای

مدل موی کوتاه کاسه ای

مدل موی کوتاه کاسه ای

همه ما از برش کاسه ای مو و گرد بودن آن، خاطرات بدی را از دوران کودکی داریم. اما این مدل مو می تواند چهره ای متفاوت و زیبایی خاص خودش را به چهره شما بدهد. ممکن است کوتاه کردن مو به این شکل کار خطرناکی باشد بنابراین مهم است که بدانید موی چتری و کوتاهی پشت آن مناسب فرم صورتتان است. سلبریتی های زیادی این مدل مو را امتحان کرده اند، گویا افرادی مثل چارلیز ترون و روبی رز طرفداران پر و پا قرص این مدل هستند. این مدل کوتاهی مو بستگی به بافت مو و رنگ آن نیز دارد تا زیبایی خود را به طور کامل نشان دهد.

مدل کوتاهی مو با باب های نا متقارن

مدل کوتاهی مو با باب های نا متقارن

مدل کوتاهی مو با باب های نا متقارن

وجود یک مدل باب که به صورت نا متقارن از سمت دیگر سر قرار گرفته زیبایی خاصی را به این مدل جدید کوتاهی بخشیده است. در این مدل بهتر است موی خود را از فرق کنار با دقت و عمیق باز کنید تا زیبایی نا متقارن مو بیشتر به چشم بیاید. سمت بلند مو را می توانید موجی زیبا و آرام بدهید گرچه لخت بودن آن نیز جذابیت خاص خودش را دارد. سمت کوتاه مو بهتر است پشت گوش هایتان قرار بگیرد تا زیبایی مو را دو چندان کند. این مدل مو زیبایی و اعتماد به نفس زیادی را به چهره شما می بخشد.

مدل موی کوتاه با چتری های پرده ای شکل

مدل موی کوتاه با چتری های پرده ای شکل

مدل موی کوتاه با چتری های پرده ای شکل

چتری های به شکل پرده ظاهری متفاوت و دوست داشتنی را به چهره ی هر دختری می دهند. ممکن است چتری کردن مو اندکی ترسناک باشد، اما از ریسک کردن نترسید بعد از 6 الی 8 هفته، موهایتان به حالت طبیعی خود برمی گردند. این مدل مو موجب پر حجم تر دیده شدن موهایتان می شوند. طول موها بسته به سلیقه تان می تواند هر اندازه ای باشد، گرچه در این مدل طول مو تا شانه ها است. این مدل مو هم برای موهای لخت و هم برای موهای حالت دار بسیار مناسب است.

مدل موی کوتاه پیکسی ساده

مدل موی کوتاه پیکسی ساده

مدل موی کوتاه پیکسی ساده

این مدل مو بسیار کوتاه است، با چتری های کوتاه و کم در اطراف و جلوی صورت که به صورت نامرتب روی صورت قرار می گیرند، اما پشت این مدل کاملا کوتاه است. پیش بینی ما این است که این مدل مو در تابستان 2020 می تواند ترند جذابی باشد، اما اگر توانایی ریسک به این اندازه را ندارید پیشنهاد ما به شما مدل موی کوتاه پیکسی است، که در قبل آن را ارائه کرده ایم. این مدل به صورت هایی با فرم گرد و متناسب، جذابیت خاصی می بخشد و اگر موهای خوش فرم و خوش حالتی دارید لازم نیست نگران درست کردن و مرتب کردن آن باشید.

مدل موی کوتاه ساده و جذاب

مدل موی کوتاه ساده و جذاب

مدل موی کوتاه ساده و جذاب

مدل موی کوتاه تا نزدیک شانه که از فرق وسط باز شده با رنگ موی 2 تنی یادآور دهه 90 است که بسیار زیبا و شیک است و در سال 2020 دوباره طرفدار پیدا کرده است. چه چیزی بیشتر از موهای لخت و کوتاه تا گردن با این مدل رنگ مو می تواند نگاه ها را به شما برگرداند؟ قطعا انتخاب دوآ لیپا برای مدل موهای خود و رنگ آن انتخابی خارق العاده است. اما این مدل موی اصیل نه فقط برای موهای لخت بلکه برای موهای فر و حالت دار نیز می تواند بسیار متفاوت ظاهر شود.

مدل کوتاهی مو کاسه ای

مدل کوتاهی مو کاسه ای

مدل کوتاهی مو کاسه ای

این مدل موی متفاوت در دهه 60 بسیار پر سر و صدا بود، مدل مویی که برش های بسیار دقیق و صاف دارد، که بسته به شکل و فرم صورت طول آن را انتخاب می کنند. در این مدل، موهای اطراف صورت به داخل فرم داده شده اند و چتری های صاف و یک دست چهره ای متفاوت را به وجود می آورند. شاید برای انتخاب این مدل مو شک داشته باشید، اما این مدل بسیار متفاوت و خاص، طرفداران زیادی را در بین طراحان و مدل های معروف پیدا کرده است.

در مجله تخصصی مد و استایل خاله سوسکه بیشتر بخوانید:

مدل موی باز عروس

ویدیو های آموزشی مدل های مختلف بستن شال

برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عناوین محبوب

برو بالا